פורטל קונה רכבים הגדול במדינה 

המחירים הכי טובים עבור הרכב שלך 

כאן ועכשיו השאר פרטים וקבל תשובות - 0723957573

קונה רכבים מאושר ממשרד התחבורהקונים כל גרוטאה על 4 גלגלים
במה אנו עוסקים:
פירוק רכבים,רכבים לפירוק,קונה רכבים לפירוק,
קונים רכבים לפירוק,קונה רכבים,קונה רכבים ישנים,
קונה רכבים לאחר תאונה,רכבים לפירוק לאחר תאונה,
רכבים לפירוק ללא טסט,רכבים לפירוק ללא מנוע,
קונה רכבים - מירושה,קונה רכבים עם בעיות מכניות,
קונה רכבים - ללא ביטוח,קונה רכבים טוטל לוס,
רכבים לפירוק טוטל לוס,רכבים לפירוק ללא טסט,
רכבים לפירוק לאחר תאונה,קונים רכבים בפריסה ארצית,
קונים כל סוג רכב בכל מצב תשלום במזומן במקום.

עוד קצת מידע - מה זה פירוק רכבים?

פירוק רכב הוא לא רק עניין של מחזור מתכות של רכבים לא מתפקדים,אלא בעיקר בשימוש ראוי נוסף של חלקים משומשים המפורקים כלאחר כבוד מהרכב .בנוסף, פירוק רכבים מונע זיהום ע"י ניקוז נוזלים ושומנים מכלי הרכב שנועדו לפירוק.תהליך מניעת הזיהום מתבצע באמצעות איסוף של דלקים,נוזל קירור,שמנים, רכיבי מתכת וכן חלקים בעלי פוטנציאל זיהומי כגון חלקי גומי,מתגי כספית וכריות אוויר.
לאחר טיפול בחומרים המזיקים, המטרה השנייה הינה למחזר עד כמה שניתן את חלקי המתכת.למשל,מנוע,מצבר,רדיאטור,ממיר קטליטי,חישוקי הגלגלים ולבסוף גם  את השלדה.
 
ישנם רכבים המגיעים לסוף חייהם בשני מצבים עיקריים:
1.עקב בלאי ושחיקה טבעיים.
רכבים אלה יעברו ניקוז נוזלים מזהמים ומשם לפירוק ומחזור מתכות.
2.רכבים שהגיעו לידי בלאי קיצוני לאור תאונה,שריפה,נזק טבע,ונדליזם ועוד.
רכבים אלה לרוב נמכרים ע"י חברות הביטוח כרכב פגום או כרכב לפירוק ישירות לעסק פירוק רכבים.
 
קבלת תגמול על רכב שסיים את חייו לקראת רכישה של רכב חדש ויעיל יותר הינה עזר רב.
בעת העברת הרכב לפירוק אתה זוכה למחזר,לשמור על הסביבה ולהרחיק רעלים.

להצעת מחיר
לפירוק רכבים
הכנס פרטים
כאן למטה


 

קונים רכבים לפירוק

דף הבית >> קונים רכבים לפירוק

קונים רכבים לפירוק - קונים מכוניות לפירוק - קונים משאיות לפירוק

קונים רכבים לפירוק - קונים מכוניות - קונים משאיות,קונים אוטובוסים,קונים אופנועים,קןנים ניגררים,קונים טרקטורים,קונים מלגזות ישנות,קונים רכבי שטח ,קונים רכב לפירוק בכל מצב שהוא !משלמים במזומן ביד.מגיעים לכל מקום בארץ ,גוררים את הרכב מהחניה ,מחיר הכי טוב בארץ לרכב תקבלו אצלנו בדוק.

קונים רכב לפירוק

אנו המומחים בתחום קניית ומכירת רכבים לפירוק .
אנו קונים רכבים לפירוק ולנסיעה על בסיס יום יומי.
אנו קונים רכבים בכל אזורי הארץ ובכל מצב

לקבלת המחיר הכי טוב בארץ לרכב שלך
השאר פרטים כאן.
הטלפון בחינם

קונים רכבים קונים מכוניות : לפירוק,לחלקים,לנסיעה.

במה אנו עוסקים?או מה זה בעצם המקצוע הזה קונים רכבים לפירוק?

אז ככה פעם הכל היה פשוט יותר ליד כל עיר גדולה היה מגרש אחד לחלקי חילוף כל מי שרכבו כבר בקושי נסע היה מדדה לכיוון המגרש הזה ,פונה לבעל המגרש ומבקש כמה שקלים [רצוי מה שיותר ] על הגרוטאה שלו  כן ככה קראו פעם לרכבים ישנים שעבר זמנם גרוטאות ,עצוב אבל נכון עז היום.

בעל מגרש פירוק משאיות וחלקי החילוף היה מהנהן בראשו ארוכות ואמר שהוא לא מעוניין לקנות את הרכב /הגרוטאה שלכם כי אין לה שוק!
חחה אין שוק ,אז היו רק קונים רכבים יד שניה מי שהייה קונה רכב חדש הייה מליין נכון ,כמה רכבים חדשים הייתם רואים על הכביש? כמות אפסית כל רכב חדש היה מוציא לנו את העיניים ,כל שכן שהיה קונה רכב חדש כבר היה מקבל ביקורי הערצה מכל דירי הבניין מזילי ריר ,ואי איזה רכב מדהים ,איזה מודל זה?כמה כוח סוס? יש מזגן ?? מה אתה אומר החלונות עובדים בלחיצת כפתור ? לא אתה עובד עלינו ,אפשר לשבת רק להרגיש ? יש סטריאו ? מה ,איזה רכב מדהים ,,,,, ומזילים עוד ריר.

היום ברוך השם יש לכולנו אפשרויות לרכוש רכבים חדשים ,וגם אם זה לא חדש מהניילון אז בימנו גם יד שניה זה רכב חדש ,ושוק רכבים ישנים . ככה שאפשר לקנות רכבים יד שניה ממש במחירים ברצפה .

אוקי אז מה זה אומר בקשר לקניית רכבים לפירוק בימנו או מכירת רכב ישן מי קונה אותם עכשיו?

אז אנחנו קונים רכבים לפירוק ואנו גם עוסקים בכל תחום מכירת רכב ישן .

כיום מכיוון ששוק המכוניות הישנות אפשר להגיד ירד לקנטים אז כמו בכל תחום "נסגרת דלת אחת נפתחת דלת שניה" יש כאן שלושה אלמטים חשובים מצד אחד נכנסות כל הזמן מכוניות חדשות יותר ומתקדמות יותר ,לשוק הרכב בישראל ,מצד שני מחירי מכוניות יד שניה יורדים עוד ועוד ומצד שלישי מכיוון  שמחירי רכבים יד שניה יורדים מטה מטה ,וכמו שאמרנו הרכבים הללו מתקדמים ואיכותם עולה כל הזמן נוצר מצב כי למרות שמחירי רכבים ישנים נמוכים מאוד  יש עדיין הרבה בעלי רכב שמחליטים להשאיר את המכונית הישנה אצלם לא בגלל שאין באפשרותם לשדרג ולקנות מכונית חדשה יותר ,ההפך הוא הנכון יש הרבה בעלי רכבים שמחזיקים יותר מרכב אחד במשפחה בגלל שהעניין הכספי לא משחק אצלם תפקיד כו משמעותי ,והם מעדיפים להשאיר את המכונית הישנה כרכב שני בבית מאשר למכור אותו .

ולכן נוצר מצב שיש הרבה רכבים ישנים "שעדיין מתפקדים"[אפילו עד 20 שנה ויותר אחורה] שנעים על כבישי ישראל ,מצב שעודד אפילו את המדינה להתערב ולהתחיל בתוכנית הגריטה הממשלתית ,[למרות שנכון להיום לא עובדת עקב מיצוי התקציב בתחילת השנה] וזה המצב שגרם להרחבת שוק קניית רכבים לפירוק ,יש יותר רכבים ישנים ,הם ממשיכים לנסוע על הכבישים
שנים רבות ,הם מתקלקלים הם צרכים חלקים לחלפים המדינה מחמירה את החוקים והתקנות להעברת טסט בצורה בטיחותית ולכן נוצר צורך גם לחלקים מקוריים למכוניות הישנות ,יש מחסור בחלקי חילוף מקוריים למכוניות ישנות [הרי היצרנים כל הזמן מחדשים ונעים קדימה ולכן לא מיצרים יותר חלקים ישנים משלב מסויים אז אין חלקים ישנים "חדשים"] אז מגרשי הגרוטאות של פעם הפכו למגרשי פירוק מכוניות שמספקים חלקי חילוף תקינים לכל הרכבים הישנים שעדיין נעים על כבישי ישראל.


 
קונים רכבים לפירוק - חלקי חילוף לאחר פירוק

 

לקבלת הצעת מחיר הטובה בארץ -נא השאירו פרטיכם

השאירו הודעה וקבלו תשובות עכשיו

 
קונה רכבים לפירוק | קונים רכבים לפירוק | קניית רכבים לפירוק | מגרש פירוק רכבים |  מגרשי רכבים לפירוק | קונים רכבים לפירוק | קונים מכוניות פירוק | רכב לפירוק | קונים כל רכב בכל מצב | קונה רכב לפירוק | קניית רכב לפירוק
 
Top pageTop pageצרו עמנו קשר 0723957573 פירוק רכבים | קונים רכבים לפירוק | קונים רכבים | קניית רכב לפירוק | גריטת רכבים | מגרש לפירוק רכבים | קונה מכוניות | קונים מכוניות משומשות | קונים רכבים לנסיעה | סוכנות רכב?מצא רואה חשבון לבעלי עסקים בתחום הרכב.
כל התכנים באתר זה מוגנים בזכויות יוצרים כחוק ,האתר משמש כפלטפורמה להצגת[פרסום] בעלי מקצוע בתחום פירוק הרכבים על דפי האינטרנט,
כל העושה שימוש באתר זה עושה זאת מרצונו החופשי ובכפוף לתקנון השימוש האתר.