מגרשי מכוניות

מגרשי מכוניות 
 
שוק רכבי הליסינג מהווה בממוצע בשנים האחרונות קצת פחות מעשרה אחוזים מכלל שוק כלי הרכב בארץ.שוק זה מספק באופן עקיף שוק רחב ואטרקטיבי לרכישת מכוניות יד שנייה. בשנים האחרונות יותר ויותר אנשים מפסיקים לחפש רכבי יד שנייה בשוק הפרטי ופונים לחיפוש אחר רכב יד שנייה במגרשי מכוניות . בשוק זה ניתן למצוא רבבות מכוניות משנתוני השנים האחרונות המציגות שקיפות מלאה של טיפולים ותאונות.
 
אחת הסיבות העיקריות שבגללן פונים אנשים למגרשי מכוניות היא משום שהלקוח הממוצע מעדיף לחפש במקום מרוכז אחד שבו ניתן לראות באופן מוחשי את רוב או כל האופציות אותן הוא מחפש.הלקוח מחפש חברה מכובדת או יותר נכון "גב" של חברה המסוגלת להתחייב על מצב הרכב ולא להתמודד עם אילו אנשים שאין דרך לדעת האם לסמוך עליהם ו/או על מצב רכבם.
בנוסף,לאור יכולתן המסחריות הגדולות של חברות ליסינג,הן מציעות תנאי תשלום מיטיבים,הנחות גדולות ותנאי אחריות המאפשרים לכל לקוח פרטי ראש שקט.מקום אחד המאפשר מתן לכל הפתרונות.
מגרשי מכוניות מאפשרים שקיפות מלאה על מצב הרכב ,אילו טיפולים עבר ומתי.
לרוב ניתן למצוא רכבים אלה במחירים מצוינים של חצי מחיר ואפילו שליש.
ניתן לבצע רכישה של רכב חדש בן כמה שנים בודדות על הכביש במחירים שבעבר היו לכל היותר מאפשרים קניית רכב משנתון נמוך מאוד של 7-10 שנים על הכביש.
מכוניות חדשות בשנתונים אלה לרב חסכוניים בדלק ויכולים לתרום בהוזלה שוטפת נוספת לעומת שנתונים ישנים יותר שלהם צריכת דלק גבוהה משמעותית.
חברות הליסינג התפעוליות מבצעות את כל טיפולי רכבם במוסכים מורשים שאיתם הן עובדות.
לרוב,משך שימוש ברכב ממוצע עומד על כ שלוש שנים.אח"כ רכב זה מוצע לרכישה בשוק החופשי על ידי חברות הליסינג.על מנת לבצע מכירות בעלות נפח נרחב,חברות הליסינג מפרסמות ויוצאות במבצע מכירה אינטנסיביים בהם הן נותנות הטבות ייחודיות ומחירים נמוכים משמעותית.
לקוח פוטנציאלי יכול להרוויח במכירות כאלה רכב מטופל ואיכותי במחיר ללא תחרות,תוספת שנת אחריות ואף לפעמים לקבל תוספת של ביטוח רכב שנתי.חברות הליסינג דואגות ל"שחרר" את כל המלאי הוותיק ולחדש את הצי בדגמים חדשים שיצאו לשוק לסבב נוסף.
חשוב לדעת שחברות הליסינג עובדות גם עם חברות לפירוק רכבים שבמידה ורכבים מסוימים עברו חיים לא קלים בעליל ואינם נמצאים במצב ראוי למכירה ללקוח פרטי הם מועברים כלאחר כבוד לשלב הבא לצורך פירוק ומחזור.
חזרה ▲ - מגרשי מכוניות

מגרשי מכוניות בצפון 

מגרשי מכוניות בצפון מהווים חלק בלתי נפרד מהנוף המוכר של עסקי הרכבים למכירה.
מגרש מכוניות מציע ללקוח הפוטנציאלי דרך מיידית לראות מספר רב של מכוניות בו זמנית, במחירים משתנים, סוגים שונים, צבעים שונים ועוד.
עצם היכולת לקבל השוואה במקום, ואף לקחת רכב לנסיעת מבחן, וכמובן לצאת מהמקום עם רכב חדש - הופכים את החוויה הנ"ל לשונה בכל תהליך מכירת ורכישת רכב.
מגרשי רכב לרוב, מצליחים להביא כלי רכב שונים שאותם רכשו במחירים טובים, או שדאגו להחלפות ותיקונים נקודתיים שהפכו את כלי הרכב לבעלי ערך גבוה יותר לאחר הטיפול.
את הרווח מיצר המגרש מפערי המכירה והרכישה שלו, הכוללים את הטיפול ברכב, הבאתו למצב תקין ברמת מכלול ונראות.
מגרשי מכוניות בצפון מאפשרים לבעלי רכבים להגיע אליהם על מנת להתרשם מכלי הרכב וכמובן לבצע החלפת רכבים אחד כנגד אחד המוצא חן בעיני הלקוח.
את השכלול בעל המגרש מציע וביחד מגיעים להסכמה משותפת. מגרשים מציעים היום אחריות על כלי הרכב ועוד אי אילו תוספות ייחודיות או הטבות שמעלות את הערך של הרכישה - כל מגרש לגופו.

חזרה ▲ - מגרשי מכוניות בצפון

מגרשי מכוניות במרכז
 

במרכז הארץ ניתן למצוא מגרשי מכוניות גדולים ועשירים במיוחד בכלי רכב שונים, החל מפרטיים, מיני, מסחרי ומנהלים.
מגרשי מכוניות במרכז לרוב יציעו לכם רכבים חדשים משנתונים עליונים, עם תוספות, מראה נקי ומפרט ראוי.
חשוב מאוד שבזמן ההתרשמות מכלי הרכב, יקבל הלקוח המעוניין את ההסטוריה המלאה של הרכב על מנת שיוכל לתאם ציפיות בין דרישותיו ולבין השלבים שבהם טופל הרכב ולגבי מצבו בעבר ונקיונו מבעיות ותאונות.
מגרש מכוניות במרכז יציע לכם פריסת תשלומים, מימונים נרחבים בהתאמה אישית, ליווי צמוד, נסיעת מבחן ועוד הצעות נקודתיות למשרד אליו הלקוח פונה.
כאשר מדובר ברכב שלכם, אין קל יותר מלבצע טרייד אין. אם רכבכם במצב טוב, דרשו עבורו מחיר ראוי. לכל אלו שברשותם רכב שקשה למכור, מגרשים רבים יכולים לקבל את הרכב במחיר נמוך יותר על מנת לאפשר הנחה על הרכב החדש ומציאת פתרון מהיר לרכישת רכב חלופי חדש.

חזרה ▲- מגרשי מכוניות במרכז

מגרשי מכוניות בחיפה

אזור חיפה וצפון הארץ מציעים גם הם שירותים נרחבים לרכישת וקניית רבים ממגרשי מכוניות. את מגרשי מכוניות בחיפה - ניתן בקלות לזהות.
מגרשים אלו לרוב מגודרים בגדר מסורגת שניתן לראות דרכה את כלי הרכב הנקיים, עליהם שלטי מכירה ומשרד ליד בו ניתן לקבל את האינפורמציה הנדרשת עבור הלקוח הפוטנציאלי.
מגרש לעיתים מזכיר חנות מכוניות. זוהי חנות שבה באים לבחור את הרצון שעל ליבכם. מבט ימינה, שמאלה והנה ראיתם מכונית שנראית לטעמכם.
לעיתים מדובר במכוניות שחורגות מהתקציב שלכם, אולם, כאן תוכלו למצוא הפתעה - ראשית טרייד אין מיידי על רכבים, שנית - מחיר נמוך ממחיר השוק, שלישית, מימון מיידי.
כאן ועכשיו -זה מוטו מוכר למגרשי הרכב - מגרשי מכוניות בחיפה יציעו לכם את כל האמור לעיל. בקשו אינפורמציה מקיפה אודות הרכב,פרטי אחריות, בונוסים ועוד.
העיקר שתצאו מרוצים עם כלי רכב נקי, ראוי וטוב שישרת אתכם נאמנה שנים רבות וטובות.

חזרה ▲ - מגרשי מכוניות בחיפה

מגרשי מכוניות בחיפה, מגרשי מכוניות בעפולה,מגרשי מכוניות בירושלים, מגרשי מכוניות בחדרה, מגרשי מכוניות בצפון, מגרשי מכוניות יד שניה, מגרשי מכוניות במרכז, מגרשי מכוניות בתל אביב, מגרשי מכוניות בבאר שבע, מגרשי מכוניות באשדוד, מגרשי מכוניות משומשות, מגרשי מכוניות משומשות פתח תקווה,
מגרשי מכוניות משומשות ירושלים, מגרשי מכוניות משומשות מחיר, מגרשי מכוניות משומשות בחיפה, מגרשי מכוניות משומשות בצפון, מגרשי מכוניות משומשות באשדוד, מגרשי מכוניות יד שניה במרכז, מגרשי מכוניות יד שניה בצפון, מגרשי מכוניות יד שניה בירושלים, מגרשי מכוניות יד שניה בבאר שבע, מגרשי מכוניות יד שניה במרכז, מגרש מכוניות משומשות תל אביב, מגרש מכוניות משומשות החיפה, מגרשי מכוניות משומשות ראשון לציון,מגרשי רכב יוקרה, מגרשי רכב במרכז, מגרשי רכב רכבים, מגרשי רכב צ'ק פוסט, מגרשי רכב בעפולה, מגרשי מכוניות יוקרה,מגרשי מכוניות יוקרה במרכז, מגרשי רכב בעפולה ,מגרשי רכב בתל אביב, מגרשי רכב  באזור נתניה, 
מגרשי רכב בשרון, מגרשי רכב ליסינג בנתניה, מגרשי רכב טרייד אין בנתניה, מכירת רכב נתניה, סוחרי רכב נתניה, טרייד אין מכוניות